Dziś kolejna opinia z EDO Fusion

Za każdym razem jak mam tylko możliwość zaglądam do EDO Fusion w Krakowie na rogu miodowej i bożego ciała na krakowskim Kazimierzu.

I znów skusiłem się na zupę Po i powiem jedno jest to wyśmienita zupa którą można jeść nie jeden raz a za każdym razem odkrywa się coś nowego w tej zupie. Jest to orientalny rosołek który w jesienna pogodę pomaga sie rozgrzać. Z każdym łykiem zupy Po na naszych kubkach smakowych odkrywa sie kolejna tajemnica kolejna przyprawa która pobudza nas na nowo do smakowania. Ach rozmarzyłem się troszkę gdyby tak każde danie można było odkrywać z rozkoszą na nowo, a nie z obawą że znów sie człowiek zatruje czy będzie gorzej smakowało. Koniec marzenia wracamy do tematu a więc zachęcam do spróbowania zupy Po i podzielenia sie swoimi opiniami.

Na drugie danie zostałem uraczony makaronem Kamo Yaki Men – makaron pszenny z kaczką i brokułami w lekko pikantnym sosie. Jak zwykle obsługa staneła na wysokości zadania a danie które wyszło z kuchni zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Kaczka rozpływała się na moim podniebieniu. Kompozycja z brokułów kaczki oraz makaronu trafiła w mój gust i bardzo mi posmakowała. A do tej pory myślałem że tylko włosi królują w makaronach ;).

Polecam wybrać sie do Krakowa na wycieczkę i nie tylko do Krakowa ponoć w Kopalni Soli w Wieliczce jest otwierana nowa atrakcja a po pełnym atrakcji dniu zakończyć go na uczcie w EDO Fusion

Pozdrawiam i do zobaczenia oraz smacznego

DJ GotujePrzeczytaj inne:
„Chleba naszego powszedniego…” Wypiekanie chleba – zakwas i zaczyn.

Wiemy już, jakie są rodzaje mąki, co to jest gluten, co robią drożdże, ale do chleba nam jeszcze sporo zostało....

Jak się robi oscypka (serek góralski)

W Polskich górach roi się od drewnianych małych domków bez prądu bez niczego, za to z duszą.  Zadymione z bacami...

Zamknij