Konkurs Wielkanocny

Konkurs Wielkanocny

Święta Wielkanocne kojarzą mi się od lat z barszczem białym lub żurem. Ten wpis nie jest o jedzeniu. Mamy dla Was drodzy czytelnicy konkurs.

Zapraszam po szczegóły konkursu …

Tak jak wspomnieliśmy czas świąt Wielkanocnych nastraja nas pozytywnie. W większości domów zaczynają pracować kuchnie pełną parą. Jesteśmy ciekawi Waszych ulubionych potraw świątecznych. Podzielcie się nimi z nami oraz czytelnikami.

IMG_9109

Do wygrania jak na razie są dwie książki kucharskie i pendrive 16gb. Książki ufundowało wydawnictwo Burda Książki. Jest to zbiór przepisów okraszony ciekawymi zdjęciami oraz informacjami o użytych produktach zebrany przez panią Małgorzatę Puzio. Sama autorka „Naturalnej Kuchni” jest znana z wielu programów kulinarnych i licznych publikacji. Więcej napiszemy o książce w recenzji. Kuchnia Naturalna ukazała się w księgarniach 19 marca 2014 roku.

IMG_9111

Update

Do nagród dołącza jeszcze jedna Expres Bosch  Tassimo

TAS4011GB_SI_TASSIMO_FR_L

Zapraszamy do konkursu.

 

Zasady:

  1. udostępniamy ten wpis znajomym
  2. w konkursie biorą udział osoby które polubią choć jeden z naszych profili społecznościowych do wybory macie Facebook,Twitter i Google +
  3. Robimy zdjęcie jednej lub więcej ulubionej potrawy i wysyłamy je na adres djgotuje@gmail.com w temacie wiadomości wpisujemy konkurs
  4. Zdjęcia min 1920×1280 w mailu dołączamy oświadczenie że zdjęcie jest własnością użytkownika, zgodę na publikację. W przypadku wystąpienia roszczeń osób trzecich zdjęcie zostanie zdyskwalifikowane.
  5. Konkurs rozpoczyna się 13.04 2014
  6. Zgłoszenia można nadsyłać do 5.05.2014 do północy edit Przedłużamy konkurs do 5 maja 
  7. Pomiędzy 5.05.2014 a 10.05. 2014 Jury wybierze zwycięzców
  8. Ogłoszenie wyników 11.05.2014

 

Zapraszamy serdecznie do udziału. Mamy nadzieje że w trakcie konkursu będziemy mogli się podzielić z Wami dobra nowiną i większą pula nagród.

DJ GotujePrzeczytaj inne:
Chciałem Wam pokazać że w nowym roku będzie co poczytać, a mój “tajny” notatnik z przepi

Chciałem Wam pokazać że w nowym roku będzie co poczytać, a mój “tajny” notatnik z przepisami ciągle się wzbogaca o...

Królik a la DJ Gotuje z ryżem i fasolką szparagową

Królik jest jednym z szlachetnych mięs. Można go przygotowywać na wiele sposobów. Na naszych stołach gości w postaci potrawki z...

Zamknij