Z planów rozwojowych …

czyli uchylamy rąbka tajemnicy 😉

Jak tylko się pojawi wiosna a z nią pierwsze warzywa i owoce, zostanie otworzony nowy dział w naszym serwisie poświęcony przetworom. Będziemy w nim prezentować w jaki sposób, smacznie i zdrowo zamknąć smaki na jesienne i zimowe dni kiedy miło nam będzie przypomnieć sobie smaki lata i wiosny.

Tak więc juz wkrótce powstanie nowy dział i dołączy do grona naszych redaktorów moja Mama. Jej dział będzie nosił nazwę 

Matczyne Przetwory –  w dziale tym znajdziecie wiele sprawdzonych przepisów, sposobów, oraz historii na temat konserwowania i przechowywania żywności.Nazwa nie jest jeszcze sprecyzowana ale mamy nadzieje że przypadnie wam do gustu.

Rozglądamy się po okolicznych producentach warzyw owoców, wędlin których będziemy chcieli promować związku z ich wyjątkowymi produktami, wytwarzanymi metodami metodami tradycyjnymi i w zgodzie z naturą.

Kolejną nowością która zagości w niedalekiej przyszłości będzie sklepik internetowy w którym będzie można zakupić przetwory, owoce, warzywa oraz wiele ciekawych przypraw regionalnych jak i z kuchni całego świata.

Pragniemy wraz z zaprzyjaźnionymi restauratorami, szefami kuchni jak i pasjonatami gastronomi stworzyć akademię zdrowego gotowania. Będziemy prowadzili szkolenia weekendowe w urokliwych miejscach Polski. Gdzie będziemy próbować tradycyjnych potraw, oraz uczyć sie jak je przyrządzić samodzielnie w domu. Bo tak naprawdę gotowanie nie jest trudne, a znacznie zdrowsze niż fast food i mrożonki z mikrofali.Na naszych kursach będziemy pokazywać jak szybko i sprawnie przygotować obiad, ale nie tylko będą organizowane kursy przygotowywania dań kuchni Azjatyckich,Japońskich, Śródziemnomorskich. Po naszych kursach i eventach nikt was nie zaskoczy nieoczekiwanie z wizytą.

Pojawią się także w najbliższym czasie także przepisy nie tylko ze zdjęciami, ale także video instruktarze oraz wywiady jak i recenzje lokali.

Chcemy także zwrócić Waszą uwagę drodzy czytelnicy na ciekawe artykuły które znaleźliśmy w prasie lub w sieci, a naszym zdaniem zasługuja na Waszą uwagę.

Powoli i z mozołem rozwijamy sie w ramach naszych możliwości finansowych i czasowych aby zapewnić Wam ciekawą treść oraz aby promować domowe gotowanie.

Zapraszamy do częstego zaglądania na łamy naszego serwisu. Aby być na bieżąco z wpisami polecamy subskrypcję naszego kanału RSS jak dołączenia do grona naszych fanów na Facebooku i Twitterze.

<![CDATA[// <![CDATA[
// <![CDATA[
// <![CDATA[
// <![CDATA[
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
// ]]
// ]]
// ]]
// ]]]]>]]>

Serdecznie Zapraszamy i Pozdrawiamy

Zespół Serwisu

DJ GotujePrzeczytaj inne:
Postanowiliśmy ułatwić rozpoznawanie artykułów i postów o przepisach low cost, czyli studencki portf

Wśród wielu ciekawych produktów jakie były prezentowane na targach moją szczególną uwagę przykuł kon

Wśród wielu ciekawych produktów jakie były prezentowane na targach moją szczególną uwagę przykuł koncentrat ziół w soli morskiej (bazylii, oregano,...

Zamknij