A w sobote znów balety były

Jako że gotowanie i muzyka mogą się łączyć ze sobą w różny sposób np u mnie jako hobby. Lubie gotować i lubię grac na imprezach. w sobotę zaproszono nas do poprowadzenie imprezy weselnej w Pensjonacie **** Gaborek w krynicy na weselu Leszka i Renaty. Pozdrowienia dla was i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Ale nie jest to blog o weselach a o jedzeniu i na tym sie skupmy. Pensjonat Gaborek jest położony wysoko w krynicy przy ulicy szkolnej co daje nam piękną panoramę na Krynicką dolinę.ale znów sie rozmieniam na drobne.

Na powitanie (obiad) podane zostało zupa krem z borowików, (wreszcie cos innego niż rosół i schabowy)

Powiem że albo we mnie sie coś zmieniło albo lokale zaczęły patrzeć również na jakość a nie tylko ilość. Zupa była bardzo smaczna i elegancko podana zastawa nie budziła żadnych zarzutów a to jak sie okazuje nie jest czasem standardem. Na drugie danie podano nam warkocze z polędwiczek wieprzowych z pieczonymi ziemniakami, polany aksamitnym sosem paprykowym do tego zestaw surówek z marchwi modrej kapusty i z selera jak dobrze pamiętam. Za drugie danie należą sie brawa szefowej kuchni, było bardzo smaczne. Za surówki należą sie już nie tylko ale i pokłony surówka z marchwi była aksamitna w smaku i świeża, kapusta modra była doskonale przyprawiona i bardzo smaczna, jak również trzecia surówka.

Bardzo smaczne było drugie danie ale całość jedna rzecz zburzyła plasterek pomarańczy jako garnish.

kolejnym ciepłym posiłkiem był pstrąg

Sam w sobie jako taki smaczny ale szału na mnie nie zrobił jadłem lepsze.

na uwagę zasługuje gotowana marchew z brokułami była bardzo smaczna.

na koniec był jeszcze gulasz smaczny ale nie rewelacyjny jak drugie danie

Ogólnie zabawa była bardzo udana i jedzenie dobre. Dziękuje Leszkowi i Renacie za zaproszenie i za tak ciepłe przyjęcie nas pozdrawiam

a wszystkim innym miłego dnia i jak macie czas i ochotę to polecam pensjonat Gaborek **** w Krynicy za kuchnie i widoki z okien.

Smacznego i do miłego

DJ GotujePrzeczytaj inne:
Miało być dziś sporo materiału ale jestem zmęczony ale nie martwicie sie jtro będzie co czytać

Miało być dziś sporo materiału ale jestem zmęczony ale nie martwicie sie jtro będzie co czytać

Chłodzenie żywności – Pyskówka o Jedzeniu

Przyznaję się od razu (bez bicia),że mam porządną zamrażarkę i chłodziarkę.Niemniej pamiętam PRL-owską rzeczywistość i te lodówki z zamrażalnikami w...

Zamknij