A w sobote znów balety były

Jako że gotowanie i muzyka mogą się łączyć ze sobą w różny sposób np u mnie jako hobby. Lubie gotować i lubię grac na imprezach. w sobotę zaproszono nas do poprowadzenie imprezy weselnej w Pensjonacie **** Gaborek w krynicy na weselu Leszka i Renaty. Pozdrowienia dla was i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Ale nie jest to blog o weselach a o jedzeniu i na tym sie skupmy. Pensjonat Gaborek jest położony wysoko w krynicy przy ulicy szkolnej co daje nam piękną panoramę na Krynicką dolinę.ale znów sie rozmieniam na drobne.

Na powitanie (obiad) podane zostało zupa krem z borowików, (wreszcie cos innego niż rosół i schabowy)

Powiem że albo we mnie sie coś zmieniło albo lokale zaczęły patrzeć również na jakość a nie tylko ilość. Zupa była bardzo smaczna i elegancko podana zastawa nie budziła żadnych zarzutów a to jak sie okazuje nie jest czasem standardem. Na drugie danie podano nam warkocze z polędwiczek wieprzowych z pieczonymi ziemniakami, polany aksamitnym sosem paprykowym do tego zestaw surówek z marchwi modrej kapusty i z selera jak dobrze pamiętam. Za drugie danie należą sie brawa szefowej kuchni, było bardzo smaczne. Za surówki należą sie już nie tylko ale i pokłony surówka z marchwi była aksamitna w smaku i świeża, kapusta modra była doskonale przyprawiona i bardzo smaczna, jak również trzecia surówka.

Bardzo smaczne było drugie danie ale całość jedna rzecz zburzyła plasterek pomarańczy jako garnish.

kolejnym ciepłym posiłkiem był pstrąg

Sam w sobie jako taki smaczny ale szału na mnie nie zrobił jadłem lepsze.

na uwagę zasługuje gotowana marchew z brokułami była bardzo smaczna.

na koniec był jeszcze gulasz smaczny ale nie rewelacyjny jak drugie danie

Ogólnie zabawa była bardzo udana i jedzenie dobre. Dziękuje Leszkowi i Renacie za zaproszenie i za tak ciepłe przyjęcie nas pozdrawiam

a wszystkim innym miłego dnia i jak macie czas i ochotę to polecam pensjonat Gaborek **** w Krynicy za kuchnie i widoki z okien.

Smacznego i do miłego

DJ GotujePrzeczytaj inne:
Francuskie koperty z kurczakiem i brokułem – gościnnie

Na początek, zanim zaczniemy o jedzeniu, wypadałoby zaznaczyć, że to wpis gościnny - na bloga wkradł się chochlik, który podzieli...

litości! nie rożno, tylko rożen! i wielkim nietaktem jest pisanie "nie taktem" (w notce o kiełbaskach z niebieskiej Nyski – popraw szybko, bo wstyd). skoro jesteśmy przy gotowaniu, powiem tak: interpunkcja też szwankuje, a przecież w pisaniu jest przyprawą niezbędną, jak w kuchni. nie piszę, żeby się czepiać, ale by pomóc dodać smaku temu blogowi – brak dbałości w piśmie jest jak sypanie glutaminianu do każdej potrawy – trzymając się kulinarnych skojarzeń. pozdrawiam, powodzenia, lj.

poprawione, ale przyznam się że mam problem z ort i interpunkcją dysleksja, ale i tak staram się jak mogę nie...

Zamknij